ترافیکس

®Terrafix يک ژئو تکستايل نبافته سوزني، متشکل از الياف فتيله اي است که به طور کامل از مواد مصنوعي پليمري ساخته مي شود. اين محصول يک ساختار سه بعدي است که تعداد بيشماري حفره با شکل هاي هندسي پيچيده پديد مي آورد که مدل مشابهي از ساختار خاک با خصوصيات يكسان هيدروليکي است و نیز يک ژئوسنتتيک مقاوم در برابر پارگی، با کيفيت مطلوب و توانايي فيلتراسيون بالاست که در بسيار از نقاط دنيا در مهندسي هيدروليک کارآيی موفقيت آميزی داشته است.
 
®Terrafix يک محصول با کارکرد هاي متعدد است که در زمينه هاي گوناگون زير استفاده مي شود:

  1. فيلترهاي ژئوتکستايل يک يا چند لايه
  2. پتوهاي ماسه بالاستي
  3. کيسه هاي شني
  4. محافظت از آبشستگي
®Terrafixو پتوهاي شني مانند يک جداکننده و فيلتر در پروژه هاي مهندسي هيدروليک مانند ساخت خاکريزها، نوسازي و محافظت از بستر کانالها و سازه هاي ساحلي به کار برده مي شود. هنگاميکه آن محصول به صورت کيسه هاي بلند لوله اي (tube) مورد استفاده قرار گيرد مي تواند براي حفاظت از لنگرگاه ها در بنادر به کار رود. کيسه هاي کوچک ساخته شده از ®Terrafix در حفاظت سواحل رودخانه ها و سواحل دريا به کار مي روند. همچنین با داشتن قابليت نفوذپذيري بالا آب را از خود عبور داده و اجازه عبور خاک را ازخود نمي دهد و به اين ترتيب خاك را تثبيت كرده و به ريشه گياهان اجازه رشد مي دهد. به اين وسيله در ساختار حفاظت از ساحل به طور کامل در طبيعت ادغام مي گردد.

 
®Terrafix با انعطاف پذيري، با خاصيت فيلتراسيون و مقاومت در برابر فرسايش شناخته می شود. ®Terrafix قابليت نصب بر هرگونه سطحی را داراست و حتی می تواند به طور مستقيم با سنگهای حفاظت كننده (آرمور) سنگين پوشيده شود. رول های بسيار پهن اين محصول مقدار همپوشانی لازم برای انجام کار را به حداقل می رسانند.

مشخصات مطلوب دوخت و اتصال ®Terrafix مقدار جابجايی پانل های همجوار در هنگام نصب و بهره برداری را به حداقل می رساند. استفاده از ®Terrafix شما را از عمليات پر زحمت و هزينه بر استخراج، حمل و جايدهی لايه های شن و ماسه بی نياز می کند.

 
 
 


صفحه نخست
 |  درباره نائو  |  معرفی شرکت  |  محصولات  |  دانلود آرشیو فنی دپارتمان آب بندی  |  دانلود آرشیو فنی دپارتمان فنی و مهندسی  |  پروژه ها  |  ارتباط با ما
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت آرمان سازه پادرا می باشد
Copyrights © 2008-2015 by  Arman Sazeh Parda Co. , All Rights Reserved.