معرفی شرکت آرمان سازه پادرا

شرکت فنی مهندسی آرمان سازه پادرا در سال 1387 با هدف فعالیت در زمینه پیمانکاری در دو رسته ساختمان ( ابنیه ) و راه و ترابری تاسیس و فعالیت خود را آغاز نموده است. با توجه به اهمیت مباحث آب بندی و از آنجاییکه این شرکت با هدف ارائه خدمات تخصصی و فراگیر در زمینه آب بندی پیش از ساخت و پس از ساخت سازه های زیرزمینی مجموعه ای از قابلیت ها و توانایی های مختلف را دارا می باشد در سال 1389 دپارتمانی را تحت عنوان دپارتمان آب‌بندی ایجاد نمود. سابقه اجرایی شرکت در این زمینه شامل پروژه های بزرگ و شاخصی در زمینه آب بندی است که برای نمونه یکی از بارزترین آنها تونل نیایش بوده که با استفاده از آب بندهای غشایی ژئوممبرین، کنترل آبهای زیرزمینی آن انجام شده است. در سالهای اخیر با توجه به افزایش احداث ساختمانهایی با زیرزمین های چند طبقه و توجه ویژه به آب بندی این سازه ها این شرکت در آب بندی این گونه سازه ها فعال شده است و فرآیندهای آب بندی مختلفی را در سازه های متعدد (با توجه به سوابق کاری موجود) به انجام رسانیده است.
 
در راستای انجام هرچه بهتر اینگونه فعالیت ها این شرکت موفق به اخذ نمایندگی فروش یکی از برترین تولیدکنندگان محـصولات ژئوسینتتیک دنیا ، شرکت نائو آلمان شده است و در کنار آن نیز با دریافت تاییدیه در زمینه نصب و اجرای این مـحصولات از مجــموعه اجرایی آن شرکت به نام Naue Sealing توانسته گامی مهم و موثر را در این زمینه بردارد. هدف اصلی از تشکیل چنین دپارتمانی در کنار طیف وسیعی از مهندسین مشاور، شرکت های متخصص در بازرگانی خارجی، کارخانجات تولیدی و تیم های اجرایی و پیمانکاران، فراهم شدن امکان خدمات‌دهی با کیــفیت فــنی بالا در تمــامی معضلات مربوط به آب بندی سازه های گوناگون است. تجریه کارفرمایانی که از خدمات این مجموعه استفاده نموده اند، در کنار پروژه های انجام شده شناسنامه ای معتبر را برای این مجموعه فراهم آورده است. امید است که اعتماد کــارفرمایان به ایــن مجموعه موجبات رضایت خاطرشان را فراهم آورد.
Naue TV
تست و آزمایش
 
 


صفحه نخست
 |  درباره نائو  |  معرفی شرکت  |  محصولات  |  دانلود آرشیو فنی دپارتمان آب بندی  |  دانلود آرشیو فنی دپارتمان فنی و مهندسی  |  پروژه ها  |  ارتباط با ما
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت آرمان سازه پادرا می باشد
Copyrights © 2008-2015 by  Arman Sazeh Parda Co. , All Rights Reserved.