درباره نائو

شرکت Naue GmbH & Co.KG آلمان از سال 1976 میلادی فعالیت خود را در زمینه ژئوسینتتیک آغاز نموده و هم اکنون با بیش از 40 سال سابقه فعالیت در زمینه طراحی، اجرا و تولید انواع محصولات ژئوسینتتیک و ارائه مشاوره فنی به کلیه کارفرمایان، مشاوران و پیمانکاران در سراسر دنیا و عضویت در بیش از 14 مؤسسه معتبر تخصصی بین المللی و دارنده گواهینامه های ISO فعالیت خود را در ایران از سال 1380 از طریق دفتر منطقه ای خود ادامه می دهد.

نوآوری و اطمينان
ايده هاي مبتکرانه ما راهگشاي آينده محصولات ژئوسينتتيک و کاربردهاي آنهاست. در طول ساليان،گستره محصولات و زمينه هاي کاربرد آنها به صورت مستمر گسترش يافته و گروه شرکت هاي همکار در مجموعه ما روندي رو به توسعه داشته اند. در حال حاضر، شرکت ما ارائه کننده خدمات تدارک و طراحي محصولات ژئوسينتتيک است. اين محصولات بر اساس شرايط ويژه ساختگاهي و عملکردهاي مورد نياز طراحي مي شوند تا رضايت مشتريان در دشوارترين پروژه ها نيز مطابق با نياز هاي خاص آنان تامين گردد. در سطح بين المللي نيز، اين شرکت کارنامه درخشان به عنوان پيشرو و مبدع در صنعت ژئوسینتتيک از خود برجاي گذاشته است.


Production plant for
Carbofol® in Kempen
Our facility in Fiestel, Germany, is
the origin of the NAUE production
activities and is today the headquarter
of the NAUE group as well as the production
facility for Secutex® and Bentofix®
Production plant for Secugrid®,
Combgrid®, Secutex®, Secudrain®
and Secumat® in Adorf
(Vogtland), Germany


تاریخچه نائو

سال 1967

اولين ژئوتکستايل فيلتر بافته نشده را براي استفاده در مهندسي هيدروليک توليد نموده است. اين فرآيند پايه گذار خط توليد ®Terrafix بوده که يکي از توليدات موفق شرکت در 30 سال اخير ميباشد.

سال 1968

 Niederberg Chemie، محصول ژئوممبرين ®Carbofol را براي اولين بار توليد ميکند که نقطه عطفي در زمينه تکنولوژي آب بندي در پروژه هاي عمراني محسوب مي شود.

سال 1969

Naue Fasertechnik، بعنوان يکی از بخشهای توليدی در صنعت اتومبيل E. A. H. Naue KG ايفای نقش می کند.

سال 1984

Naue Fasertechnik GmbH & Co. KG، به عنوان يک واحد مستقل بنا نهاده شده است.

سال 1985

NAUE اولين توليد کننده اي است که ژئوتکستايل نبافته از جنس پلي اتيلن سنگين (HDPE) ويژه کاربرد در محل هاي دفن پسماند را به بازار معرفي ميکند.

سال 1987

Panel NAUE Fasertechnik، محصولي از جنس لاينر هاي رسي – ژئوسينتتيکي (GCL) به نام ®Bentofix توليد مي کند که داراي قابليت انتقال نيروهاي برشي وارد بر خود مي باشد. ابداع ®Bentofix انقلابي در استفاده از پوشش متراكم شده رسي در شيب ها ايجاد کرد.

سال 1989

Naue Fasertechnik، با استفاده از تکنولوژی filtration شرکت Oltmanns GmbH و شرکت Jeddeloh آلمان خطوط توليد ®Secudrain و ®Secumat را تحويل گرفته است.

سال 1992

علاوه بر واحد توليدی در منطقه Espelkamp-Fiestel آلمان، که عملاً از سال 1969 راه اندازی شد، کارخانه ديگری در نزديکی Lemfoerde آلمان تاسيس گرديد. شرکت GWS Geotextil GmbH & Co. KG در Adorf آلمان به منظور بالا بردن حجم توليد Geotextile به اين گروه ملحق شد. مشارکت با شرکت تجاری در کانادا برای توليد و توزيع ®Bentofix در شمال و جنوب آمريکا که در سال 2006 به پايان رسيد.

سال 1993

شرکت Naue Sealing GmbH & Co. KG, Lemfoerde آلمان تاسيس گرديده است و مسئول نصب تخصصی سيستم آب بندی مکانهای دفن زباله می باشد.

سال 1994

گروه شرکت های همکار NAUE با داشتن کارخانجاتی در شهرهايي از آلمان مانند: Adorf, Lemforde Fiestel, Lubbecke, گواهی DIN ISO 9001 صادر شده از سوی شرکت معتبر RW TUV به دست آورد.

سال 1995

NAUE قسمتی از سهام Soil Filters Australia Pty. Ltd. در استراليا برای توليد ®Terrafix و ®Bentofix را دارا بوده که در سال 2005 پايان يافت.

سال 1996

شرکت Itb Isolierungsgesellschaft für Tunnel und Bauwerke mbH (شرکت آب بندی برای سازه و تونل) در شهر Kempen/Toenisberg آلمان، يکی از بزرگترين توليد کنندگان کربوفول (ژئوممبرين) می باشد. همچنين Uthe Dichtungs- und Beschichtungstechnik GmbH پوشش و آب بندی Bueckeburg آلمان، به عنوان نصاب تخصصی ژئوسنتتيک ايفای نقش می نمايد.

سال 1997

شرکت تابعه آلمانی Carbofol Afdichtingssystemen b. v، همانند شرکت Naue Applications S.A.R.L، در نزديکی شهر ليون فرانسه بنيان نهاده شده است.

سال 1998

کارخانه توليد ژئوممبرين Tonisberg که به مجموعه NAUE اضافه شده بود، پس از مميزي توسط RW TUV همانند ديگر مراکز توليد، گواهينامه DIN ISO 9001 را به دست آورد

سال 1999

NAUE دامنه محصولات (توليدات) خود را با ساخت ژئوگريد هاي ®Secugrid، انواع Q و R ساخته شده از پليمر هاي PET / PES براي تسليح خاک و لاينر ®Carbofix از جنس HDPE براي پوشش بتن کامل کرد.

سال 2000

بعد از افتتاح Naue Serrot Europe GmbH & Co.KG، ژئوممبرين هايی با عرض 9.4 و همچنين سيستمهای زهکش ژئوسنتتيک در تونيسبرگ آلمان شروع به توليد شد.

سال 2001

شرکت NAUE-itb Isolierungsgesellschaft für Tunnel und Bauwerke mbH & Co. KG در توينسبرگ و کمپن آلمان و شرکت Uthe Dichtungs- und Beschichtungstechnik GmbH & Co. KG يوکبرگ آلمان درهم ادغام شده و شرکت Naue Sealing GmbH & Co.KG را تشکيل دادند.

سال 2002

شرکت Naue Serrot Europe GmbH & Co.KG به شرکت نائو مادر پيوست و در حال حاضر تنها توليد کننده ورقهای ژئو ممبرين با عرض 9.4 متر می باشد.

سال 2003

نمايندگی مستقل فروش بريتانيايی با نامNaue Geosynthetics Ltd، جهت رونق بخشيدن به بازار منطقه تاسيس گرديد و زير مجموعه جديدی با نام Geosyntetyki در شرکت NAUE بوجود آمد.

سال 2004

سيستم زهکشی ®Secudrain با عرض 4 متر در يک مرحله توليد شده و لايه نبافته ای در تمام سطح آن محکم چسبانيده شده که حجم بالای زهکشی را فراهم می آورد.

سال 2005

شرکت Naue Fasertechnik GmbH & Co. KG به "NAUE GmbH & Co. KG" تغيير نام يافت. اين تغيير نام که به مفهوم "تکنولوژی فيبری" می باشد به علت تغيير در عملکرد و روش توليد از توليد فيبری به توليد اکستروژن که حجم اصلی اين شرکت را در بر می گيرد می باشد. با ادغام دفاتر اين شرکت درLuebbecke وLemfoerde و انتقال آنها به دفتر مرکزی در Espelkamp-Fiestel، می توان انتظار پاسخ سريعتر و تماسهای آسانتر را با اين مجموعه داشت. دومين خط توليد ®Secugrid به طور رسمی در تاريخ 18 می، در شهرAdorf آلمان شروع به کار نمود، همچنين Carbofol® MegaFriction که ژئوممبرين ارتقا يافته با خواص اصطحکاک بالاتری است به بازار جهانی معرفی گرديد.

سال 2006

افزايش حجم توليد ®Secugrid با راه اندازی سومين خط توليد میسر گردید.

شرکت Naue در هدايت پروژه ها و ايجاد روابط مستحکم و صميمانه با کارفرمايان، مشاوران و پيمانکاران در ارائه خدمات و تهيه پيشنهاد فنی و مالی کسب شهرت نموده است. شرکت Naue توسط گروهی از کارشناسان با تجربه در امر مهندسی، طراحی، خدمات، خريد و اجراء توانايی انجام پروژه های صنايع نفت، گاز، پتروشيمی، خطوط انتقال، تصفيه خانه، فاضلاب های شهری و صنعتی، سد سازی، راه سازی و راه آهن را داراست. مشاوره فنی رايگان از طرف شرکت Naue BBG در پروژه های مختلف از ديگر خدمات اين شرکت می باشد.


اين شرکت توانايی توليد طيف وسيعی از انواع مصالح ژئوسینتتيک به شرح ذيل را دارا ميباشد:

1 Terrafix® ژئوتکستايل نبافته و سوزن دوزی شده با قابليت فيلتراسيون برای منابع آب و سد سازی
2 Carbofol® ژئوممبرين از جنس پلی اتيلن سنگین به شکل های مختلف با قابليت مقاومت در برابر UV و مواد شيميايی مختلف
3 Secutex® ژئوتکستايل نبافته و سوزن دوزی شده با قابليت جداسازی و محافظت
4 Bentofix® آميخته ای از دو لايه ژئوتکستايل همراه با غشايی از بنتونيت با قابليت آب بندی
5 Secudrain® محصولی جهت زهکش سه بعدی
6 Secumat® محصولی سه بعدی با قابليت جلوگيری از فرسايش سطحی خاک
7 Secugrid® ژئوگريد با اتصال جوشی خاص جهت مسلح سازی خاک
8 Combigrid® ترکيبی خاص از ژئوگريد و ژئوتکستايل جهت بالا بردن ظرفيت باربری زمينهای سست و لجنی
9 Carbofix® نوع خاصی از ژئوممبرين از جنس پلی اتيلن سنگین با قابليت اتصال به بتن جهت محافظت در برابر مواد شيميايی خطرناک
 
 


صفحه نخست
 |  درباره نائو  |  معرفی شرکت  |  محصولات  |  دانلود آرشیو فنی دپارتمان آب بندی  |  دانلود آرشیو فنی دپارتمان فنی و مهندسی  |  پروژه ها  |  ارتباط با ما
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت آرمان سازه پادرا می باشد
Copyrights © 2008-2015 by  Arman Sazeh Parda Co. , All Rights Reserved.