سکیوتکس (ژئوتکستایل)

®Secutex، يک ژئوتکستايل بافته نشده سوزن دوزي شده است که براي جداسازي، فيلتراسيون، محافظت و زهکشي ساخته شده است و صددرصد از فيبرهاي مصنوعي با استحکام طولاني مدت است که در بسياري از زمينه هاي مهندسي عمران مانند: مهندسي هيدروليک، مهندسي دفن پسماند، راهسازي و ساخت تونل کاربرد دارد.

از اين محصول به عنوان لايه جداکننده براي تفکيک خاکهاي ريز از خاك هاي مرغوب شني و عدم اختلاط آنها (كه باعث كاهش خصوصيات باربري خاك هاي مناسب مي گردد.) استفاده مي شود. در نتيجه لايه هاي اساس و خاكريزها با عملكرد سازه اي داراي عمر طولاني تري نسبت به قبل خواهند بود. هنگامي خاك هاي ريزدانه در مجاورت زهكش ها در جاده ها يا خطوط راه آهن قرار مي گيرند، ®Secutex بعنوان فيلتر از نفوذ خاك ريزدانه به داخل حفره هاي خاك درشت دانه و در نتيجه كاهش قدرت زهكشي خاك دانه اي، جلوگيري مي كند همچنين قابليت اين محصول در انتقال آب در درون ساختار خود قابليت محدودي از زهكشي براي اين محصول ايجاد مي كند، لذا در هنگاميکه زهكشي مقدار ناچيز آب مورد نظر باشد اين محصول مي تواند كارايي داشته باشد. اين نوع ژئوتکستايل بافته نشده با جرم بالا مي تواند از تخريب مکانيکي لوله ها جلوگيري كرده و از ژئوممبرين محافظت کند.

®Secutex داراي قدرت فيلتراسيون و جداسازي درازمدت است. خصوصيات كرنشي اين محصول به گونه اي است كه مقاومت بالايي در برابر بارهاي ضربه اي دارد. در هنگام توليد، ضريب اطمينان مناسب براي حفاظت ژئوممبرين با تامين ضخامت مورد نياز تضمين مي شود. خصوصيات مكانيكي آن شامل ميزان كرنش نهايي، مقاومت در برابر سايش، مقاومت در برابر سوراخ شدگي توسط پيستون استاندارد و استحكام كلي آن و همينطور تجربه طولاني مدت ما در استفاده از محصولات ژئوسينتتيك ضريب اطمينان بالايي را در كاربرد اين محصول تضمين مي كند. محصول ®Secutex كه به صورت متناسبي انتخاب شده قابليت تحمل بارهاي ديناميكي سنگين و شرايط فيزيكي نامناسب خاك را داراست.

®Secutex نياز به مصالح خاكريز را كم مي كند و در نتيجه نياز به خاكبرداري براي رسيدن به سطح مورد نظر نيز كمتر خواهد شد. استفاده از اين محصول نه تنها در هزينه ساخت بلکه در هزينه نگهداري نيز صرفه جويي مي کند و هزينه ساخت و بهره برداري را كاهش مي دهد و در عين حال سطح عملكرد را بهبود مي بخشد. حمل و نصب اين محصول به آساني ممكن است. رولها به آساني در محل جايگذاري شده و براي اين كار به تجهيزات خاصي نياز نيست.


 
 
 


صفحه نخست
 |  درباره نائو  |  معرفی شرکت  |  محصولات  |  دانلود آرشیو فنی دپارتمان آب بندی  |  دانلود آرشیو فنی دپارتمان فنی و مهندسی  |  پروژه ها  |  ارتباط با ما
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت آرمان سازه پادرا می باشد
Copyrights © 2008-2015 by  Arman Sazeh Parda Co. , All Rights Reserved.