سکیودرین ( ژئودرین)

سيستم زهکشي سه بعدي است كه از يک هسته مركزي به عنوان لايه زهكشي و حداقل يك لايه بعنوان فيلتر تشکيل شده است. لايه فيلتر هسته مركزي از نفوذ ذرات خاك حفظ مي كند در حاليكه به آب و گازها اجازه عبور از خود به درون هسته زهكش را مي دهد. كليه لايه ها در فواصل منظم به يكديگر متصل شده اند تا مقاومت برشي داخلي مناسبي ايجاد شود. ®Secudrain براي حل مشكلات مرتبط با زهكشي آب و گاز به كار مي رود همچنین اين محصول برای حل مشكل زهكشي در محل هاي دفن پسماند و همينطور در راه سازي استفاده می شود. که در محل دفن پسماند ®Secudrain هنگاميكه روي ژئوممبرين نصب مي شود سه هدف را به صورت همزمان تامين مي كند: (فيلتراسيون، حفاظت و زهكشي). 

توانايي ®Secudrain در محو فشار آب حفره اي، شرايط ايده آلي براي استفاده از اين محصول در زير سازه هاي مدفون و زهكش هاي نواري شانه راه ايجاد مي كند. ابعاد و مشخصات هسته زهكش و فيلتر ژئوتكستايلي مي توانند جهت هماهنگي با كاربرد مورد نظر براي تامين ظرفيت آبگذري و ديگر موارد تغيير داده شوند. ماده اوليه هسته زهكشي و ژئوتكستايل را مي توان به گونه اي انتخاب نمود كه بتواند در برابر اثر شيميايي آلاينده هاي موجود در محيط مقاومت نمايد. 

®Secudrain به عنوان لايه زهكش در ساخت ابنيه، تونل ها و سقف ساختمان ها به كار رفته است. که محصولي با دوام و مقاومت بالاست كه بارهاي مکانيکي را به آساني تحمل مي کند و در برابر تمام عوامل بيولوژيکي و شيميايي طبيعي ممکن مقاوم است. در موارديکه خطر خورندگي بالا مواد شيميايي وجود دارد مي توان با استفاده از HDPE اين محصول را توليد كرد. بازده دراز مدت مناسب فيلتر سوزني شده - بافته نشده مورد استفاده در اين محصول امكان طراحي زهكش هاي غير فعال را با استفاده از ضريب اطمينان بالايي فراهم كرده و كارايي طولاني مدت محصول را تضمين مي نمايد. استفاده از فيلترهاي بافته نشده سوزن دوزي باعث ايجاد زاويه اصطکاک بالايي مي شود كه در استفاده از محصول در شيب هاي تند از اهميت زيادي برخوردار است. وجود پيوندهاي منظم بين دو لايه ژئوتکستايل و هسته مياني انتقال مناسب نيروي برشي در داخل ®Secudrain را ممكن مي نمايد. از آنجايي که عملكرد فيلتر، زهکش و حفاظت همه در يك محصول واحد متمركز شده اند فرآيند نصب به سرعت انجام مي شود. استفاده از اين محصول در سازه هاي خاکي باعث کاهش حجم خاکبرداري محلي شده و در محل هاي دفن پسماند باعث مي شود ظرفيت پذيرش پسماند محل دفن افزايش يابد.
 
بکارگيري ®Secudrain سبب صرفه جويي در زمان و منابع طبيعي مي شود. استفاده از 10000 مترمربع ®Secudrain جايگزين 3000 متر مکعب استخراج، حمل و جايدهي مصالح زهکش شني مي شود. با استفاده از اين محصول هزينه ها نسبت به روشهاي معمول کاهش مي يابد. براي حمل و نصب رولهاي ®Secudrain يک يا دو نفر کافي است و اين محصول در هر شرايط آب و هوايي قابل نصب است. کاربرد آن در محل اتصال سازه هاي مختلف بسيار ساده بوده و به راحتي با شکل زمين تطبيق مي يابد. ®Secudrain بعلت تنوع و کاربردهاي گوناگون نسبت به ساير محصولات متمايز است.
 
 
 
 


صفحه نخست
 |  درباره نائو  |  معرفی شرکت  |  محصولات  |  دانلود آرشیو فنی دپارتمان آب بندی  |  دانلود آرشیو فنی دپارتمان فنی و مهندسی  |  پروژه ها  |  ارتباط با ما
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت آرمان سازه پادرا می باشد
Copyrights © 2008-2015 by  Arman Sazeh Parda Co. , All Rights Reserved.