سکیومت (ژئومت)

يک لايه پوششي کنترل فرسايش سه بعدي است که توسط اشعه UV تثبيت شده است و شامل يک هسته پليمري مارپيچ تك رشته ايه روزن راني شده است و در جلوگيري از فرسايش سطح موثر بوده و باعث مي شود كه تا ريشه گياه گيرداري مناسبي در خاك پيدا كرده و تقويت شود. لايه هاي پوشاننده ®Secumat، در زمينه كنترل فرسايش در شيبها و حفاظت خاك در راهسازي، محوطه سازي و ايجاد فضاي سبز و مهندسي محل دفن پسماند استفاده  مي شود. در مهندسي آب در دشتهاي سيلابي و خاکريزي بکار ميرود. در صورت استفاده درست، اين محصول از لغزش و آب شستگي (سائيدگي) خاک جلوگيري مي كند و در همين حال به رشد سريع پوشش گياهي كمك مي نمايد.  

در هنگام وقوع بارشهاي سنگين عملكرد تقويتي ®Secumat باعث مي شود كه از پوشش گياهي آسيب پذير حفاظت شود و هنگامي که پوشش گياهي كامل شد، سرعت روان آب را كاهش داده و در نتيجه نرخ نفوذ را بالا برده و سرانجام از نرخ روان آب خواهد كاست. و در كناره جويبار ها و آبگذر ها باعث مي شود كه از آب شستگي كناره جلوگيري شود.

ساختار ®Secumat به گونه اي است که خاک تمام سطح و عمق آنرا پر مي کند به اين ترتيب منع از جريان آب سطحي شده و از فرسايش جلوگيري ميکند. بعلت ساختار سه بعدي اين محصول رشد ريشه گياهان افزايش مي يابد و در نتيجه توانايي حفظ پوشش گياهي را افزايش مي يابد و نسبت به مواد شيميايي طبيعي و بيولوژيکي موجود در خاک و اشعه UV مقاوم است و کارايي آن براي استفاده هاي بلند مدت تضمين شده است.

سبکي رولهاي ®Secumat سبب نصب سريع و ارزان ميشود و با حداقل مقدار خاک پر ميشود. سيستم آن به گونه اي است که مي توان در شيب هاي تند كه گزينه هاي ديگر كنترل فرسايش در آنها پر هزينه است، استفاده کرد. همچنین در شيبهاي تند مي توان با بست و ميخ ®Secumat را به ديواره خاكي متصل كرد. وقتي فضاي خالي اين محصول با خاک پر شود، پوشش گياهي ايجاد شده در اين خاك حفاظت مي شود.

®Secumat به آساني جابجا و جايدهي و انبار ميشود.اين محصول در مقابل تاثيرات محيطي مقاوم است و شرايط رشد ريشه ها را فراهم مي سازد. نصب سريع و رشد خوب پوشش گياهي در شيب ها از مزاياي استفاده از ®Secumat است. با طراحي و نصب صحيح ®Secumat مي توان مشکل فرسايش حتي در ساختگاه هايي با فرسايش شديد را حل نمود.
 
 
 
 


صفحه نخست
 |  درباره نائو  |  معرفی شرکت  |  محصولات  |  دانلود آرشیو فنی دپارتمان آب بندی  |  دانلود آرشیو فنی دپارتمان فنی و مهندسی  |  پروژه ها  |  ارتباط با ما
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت آرمان سازه پادرا می باشد
Copyrights © 2008-2015 by  Arman Sazeh Parda Co. , All Rights Reserved.