کربوفول (ژئوممبرین)

®Carbofol ژئوممبريني است که از پلي اتيلن سنگين (HDPE) با کيفيت بالا ساخته شده است که با عرض 9.40 متر و ضخامتهاي مختلف با سطحي صاف و يا مضرس توليد می شود و در برابر ترکيبات سمي عايق کاملي را مي سازد. يکی از موارد مورد استفاده از اين محصول درکف و پوشش نهايي محل هاي دفن زباله می باشد و از آبهاي زيرزميني در برابر آلاينده ها محافظت مي کند.

®Carbofol توانسته به راحتی نيازهاي مندرج در سخت گيرترين قوانين و مقررات موجود در انبار کردن، ذخيره ساختن، پرکردن، مديريت، توليد، تصفيه و استفاده از مايعات آلاينده مانند قانون حفاظت منابع آب آلمان (WHG) و قانون حفاظت از محيط زيست بريتانيا (EPA) را تامين نمايد. همچنين اين محصول بعنوان آب بند در كاربردهاي مرتبط با آب و مواد غير سمي مانند سازه هاي انتقال آب، کانالها و حوضچه ها مورد استفاده قرار می گيرند. راه حل هاي منحصر به فردي نيز براي شرايط خاص ناظر بر شيب هاي تند بر اساس استفاده از محصولاتي با سطح پردازش شده كه داراي ضرايب اصطكاكي بيش از حد معمول هستند، وجود دارد.

در سال 1989، ®Carbofol اولين محصول ژئوممبرين بود که توسط انستيتوي فدرال تحقيق و آزمايش آلمان (BAM) تاييد شد. در حال حاضر ®Carbofol (با سطح صاف و مضرس) و با ضخامت 5.2 تا 3 ميلي متر توسط (BAM) براي استفاده در محل هاي دفن پسماند مورد تاييد قرار گرفته است. ژئوممبرين (5.1 ميلي مترو ضخيمتر) در انستيتو تكنولوژي ساخت كشور آلمان (DIBT) براي حفاظت از منابع آب زير زميني مجوز دريافت نموده است. همچنين ساير گواهي هاي بين المللي و در بيشتر کشورهاي اروپايي، براي استفاده از ®Carbofol اخذ شده است.

كنترل كيفي گسترده در هنگام توليد توسط توليد كننده و همينطور توسط ارگان هاي غير ذينفع و مستقل اجازه ارائه مدارک مؤيد كيفيت را از مرحله توليد از مواد خام تا محصول نهايي را مي دهد. ®Carbofol توانايی مقاومت بالايی در برابر مواد شيميايي و اشعه UV را داراست. سطح شفاف ®Carbofol باعث مي شود صدمات ناشی از نصب و يا بعد از آن به راحتي و به سرعت پس از نصب تشخيص داده شوند و بلافاصله ترميم گردند. جوشکاري درزها و تعميرات توسط دستگاه هاي جوشکاري با جديدترين تكنولوژي هاي موجود صورت مي گيرد که تمام اطلاعات مربوطه را ذخيره سازي مي کنند. آزمايش فشار هوا يا آزمايش خلأ Vacuum test شما را از كيفيت مناسب عمليات جوش مطمئن مي سازد.
استفاده ازتکنولوژي جوشکاري پيشرفته و کارشناسان نصب متبحر و آموزش ديده، عمليات نصب را سريع و اقتصادي مي سازد. قابليت جوش پذيري بالاي ®Carbofol باعث افزايش سرعت نصب و در نتيجه بالا بردن سرعت در تاييد نهايي پروژه و آغاز بهره برداري از آن خواهد بود.

علامتهاي موجود بر روي رولها، فاصله مناسب همپوشاني ها را به جوشکار نشان مي دهد و نوار محافظ در حاشيه رولها باعث خواهد شد كه سطح تميزي در هنگام عمليات جوشكاري در دسترس باشد. پوشش جزئيات سازه اي مانند محل اتصال اجزاي مختلف و سوراخ شدگي ها به آساني در محل ساختگاه قابل انجام است. در نهايت كليه مراحل عمليات براي نصاب با کمترين سختي همراه است. چندين دهه استفاده موفقيت آميز از ®Carbofol، کيفيت بالا و تعهد ما به ممتاز بودن را نشان مي دهد. استفاده كنندگان مختلف در دنيا ®Carbofol را بعنوان محصولی بدون نقص در توليد و نصب و قابل استفاده در سخت گيرانه ترين شرايط مي شناسند. اين به مفهوم ارائه مطمئن ترين و بالاترين كيفيت موجود در پروژه های شماست.
 
 
 
 


صفحه نخست
 |  درباره نائو  |  معرفی شرکت  |  محصولات  |  دانلود آرشیو فنی دپارتمان آب بندی  |  دانلود آرشیو فنی دپارتمان فنی و مهندسی  |  پروژه ها  |  ارتباط با ما
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت آرمان سازه پادرا می باشد
Copyrights © 2008-2015 by  Arman Sazeh Parda Co. , All Rights Reserved.